Naucz się uczyć – zostań Certyfikowanym Instruktorem Kettlebell!

Kurs Instruktora Kettlebell Level 1 ma na celu przekazanie metodologii nauczania głównych ćwiczeń z odważnikami kulowymi.

Kursem powinni się zainteresować trenerzy personalni, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje oraz osoby którzy chcą prowadzić zajęcia grupowe z kettlebells.

Program kursu obejmuje metodykę treningu z kettlebell, wykłady na temat coachingu i nauczania oraz proste i skuteczne metody budowania siły i wytrzymałości.  

Polski Klub Kettlebell prowadzi swoją działalność od 2008 roku. Wyszkoliliśmy setki instruktorów oraz wysokiej klasy sportowców z medalami na imprezach międzynarodowych. Jesteśmy jedynym i oficjalnym przedstawicielem międzynarodowej organizacji International Kettlebell Marathone Federation w Polsce a nasze kursy prowadzone są w autorskim systemie Kettlebell Weightlifting. 

Po ukończeniu szkolenia i zaliczeniu egzaminu końcowego otrzymujesz Legitymację Instruktora Kettlebell Polskiego Klubu Kettlebell oraz międzynarodowy Certyfikat Instruktora Kettlebell Level 1 w systemie Kettlebell Weightlifting po angielsku. Jako instruktor będziesz umieszczony w bazie instruktorów na stronie internetowej.

Zobacz jak wyglądają nasze kursy :

 

Opinie o naszych kursach

Poznaj opinię osób, które do tej pory wzięły udział w naszych szkoleniach:

Szkolenie naprawdę super metodycznie. Zachowana odpowiednia kolejność ćwiczeń.Wszystkie ćwiczone elementy rozebrane na części pierwsze, a o to mi właśnie w szkoleniach chodzi.Czekam na kolejne warsztaty dotyczące „wielkiej trójki”.:)

Jacek Staszak – Trener Personalny, Instruktor Kettlebell

Kto nie był niech żałuje! Dzisiejsze 3-godzinne szkolenie Giriewoj Sport prowadzone przez mistrza Polski Kamila Jurkiewicza w gdańskim klubie Fitness LEON było po prostu REWELACYJNE!

Lech LEON Kledzik – Szef Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.

 

Rewelacyjne szkolenie!

Anna Golec – Trener Personalny , Instruktor Kettlebell, Mistrzyni Polski Kettlebell Sport, Srebrna medalistka Mistrzostw Świata Kettlebell Sport.

 

Kurs na Instruktora  uważam za profesjonalne. Bardzo dobre podejście do studenta. Kamil jest świetnym trenerem , zwraca wielką uwagę na szczegóły podczas wykonywania ćwiczeń. Podczas kursu nauczyłem się jak wykorzystywać prawidłowo całe ciało podczas treningu z kettlami , dzięki temu teraz jestem wstanie bić swoje rekordy męcząc się przy tym mniej niż przedtem.

Polecam każdemu to szkolenie.

Jakub Król – 1 Dan Oyama Karate, Instruktor Kettlebell 

 

….bardzo wzbogacające doświadczenie..:)

Szymon Pawlikowski – Archeolog, Instruktor Kettlebell 

 

To był techniczny wypas, szczegółów tyle, że na ich opanowanie będę potrzebował czasu do następnego szkolenia z Kamilem.

 

Zbigniew Rojewski – pasjonat treningu kettlebell

 

Fantastyczne szkolenie, bardzo szczegolowe i profesjonalne Jeszcze raz dzięki Kamil!

Kasia Dębek – Instruktorka Kettlebell, Mistrzyni Polski Kettlebell Sport

 

 

WYMAGANIA NA ZALICZENIE

 

Aby zaliczyć Kurs Instruktorski Kettlebell Level 1, należy wykazać się poprawną techniką we wszystkich nauczanych na kursie ćwiczeniach oraz zaliczyć test fizyczny.

Test fizyczny: 150 American Swing poniżej 11 minut, mężczyźni z odważnikiem 24 kg kobiety z odważnikiem 16 kg.

W przypadku niezaliczenia testów kursanci mają 3 miesięczne okno w którym mogą zaliczyć test online (dosłać plik wideo z niezaliczonym testem) bez dodatkowych opłat.

Najbliższe terminy tutaj.